Racionāla personāla dokumentācija (2008. gada ieraksts)

Цена обучения на традиционном семинаре: € 60.76 Экономия: € 47.95
€ 25.83 € 12.81
Купить

Seminārā tiek sniegtas zināšanas par racionālu personāla dokumentācijas sistēmu. Obligāti pildāmās normatīvo aktu prasības nodalītas no ieteikumiem. Īpaša uzmanība tiek pievērsta novecojušiem «ticējumiem», kuru izmantošana ir neefektīva un nevajadzīga.

Поделиться ссылкой

Цель семинара

Sniegt informāciju par racionālu personāla dokumentu sistēmu (noskaidrojot, kas ir obligāti nepieciešams, kas ieteicams un kādus dokumentus veidot nevajag) un galveno ar personālu saistīto dokumentu noformēšanu. Iepazīties gan ar normatīvo aktu prasībām, gan labāko pieredzi.

Целевая аудитория

Seminārs domāts visplašākajai auditorijai – no darba ņēmējiem, līdz personāla dokumentu noformēšanā, kārtošanā un uzkrāšanā iesaistītajiem profesionāļiem, kuriem nepieciešams aktualizēt savas zināšanas, tikt skaidrībā par strīdīgām niansēm un palīdzēt dokumentēšanas procesu optimizācijā savā darba vietā, vienlaikus rodot būtiskas līdzekļu ekonomijas iespējas.

Что будут уметь слушатели?

Pēc semināra materiāla apguves klausītāji izpratīs racionālas personāla dokumentu sistēmas būtību un iegūs idejas būtiskai organizācijas darba optimizācijai un resursu ekonomijai personāla dokumentu noformēšanā.

Дополнительные материалы

Racionāla personāla dokumentācija PDF, 1.63 MB

Содержание семинара

  • Reglamentējošo dokumentu grupas - pārskats.
  • Darbinieka un darba devēja tiesības un pienākumi, to atspoguļošana dokumentos.
  • Kādi dokumenti patiešām nepieciešami – pārskats un ieteikumi.
  • Ieteikumi amata apraksta izstrādei.

Отзывы ()